Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość
22 odpowiedzi
16.04.15, 13:36 Kategoria: Pozostałe

Prezent

Za miesiąc ide na osiemnastkę jako osoba towarzysząca. Nie znam solenizanta. Grupa znajomych mojego chłopaka chce zorganizować mu jakiś super prezent na który wszyscy się złożymy, niestety nikt nie wie jaki. Chłopak jest wielkim fanem motoryzacji i łowi ryby, tyle wiem. Może wy coś podpowiecie? Każdy z nas zadeklarował się że coś wymyśli.

Najlepsza odpowiedź - online   - offline
 • gość
  20 - 10
  67%
  gość 17.04.15, 00:18
  Kazał ci się ktoś składać? Kup coś sama od siebie. Wystarczy trochę ruszyć głową. Prezent może być symboliczny skoro nie znasz gościa.
  Kazał ci się ktoś składać? Kup coś sama od siebie. Wystarczy trochę ruszyć głową. Prezent może być symboliczny skoro nie znasz gościa.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  0 - 0
  0%
  gość 11.02.16, 12:14
  Jak jest fanem motoryzacji, to moze spodobaja mu sie np. rękawice motocyklowe. Tu jest dość duży wybór tego typu rzeczy: http://motomoda24.pl/index.php(...)ort-racing.html Myśle, że cos uda sie wam znaleźć sensownego. A może by sie go wprost zapytac co by chciał...
 • gość
  0 - 0
  0%
  gość 08.03.16, 09:43
  Czasem najlepiej jest się spytać samego obdarowanego co chciałby dostać... Ja kupiłam swojemu kumplowi, który jest prawnikiem taka togę radcowską: http://estili-togi.pl/kategori(...)ktu/radcowskie/ Bardzo się ucieszył;) Zaoszczędził też mnóstwo czasu na tym, by jechać do krawca...
Dodaj odpowiedź Pola obowiązkowe są oznaczone *.
Odpowiada: *
avatar gościa

Zaloguj się by
zmienić awatar

*
Obowiązkowe!  Jak dodać filmik z YouTube, Wrzuty?
Zadaj pytanie >
Potrzebujesz tylko 30 sekund!
Opcje pytania